Výsledky aukcí

Zátiší s ovocem Aukce skončila

Alois Kučera

Zátiší s ovocem

ID:1002 Alois Kučera Zátiší s ovocem pastel, 63x24 cm, rámováno, paspartováno, zaskleno, pěkný původní stav Signováno, datováno v PN A. Kučera 68

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
Procesí u kostela Aukce skončila

Ferdinand Kotvald

Procesí u kostela

ID:1000 Ferdinand Kotvald Procesí u kostela olej karton, 88x68 cm, původní rám- mírně poškozen, malba mírně poškozena (vlevo nahoře), zaskleno, s ignováno v LD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč
Opuštěný mlýn Aukce skončila

Emanuel Pryl

Opuštěný mlýn

ID:1003 Emanuel Pryl Opuštěný mlýn olej plátno, 70x53 cm, rámováno v liště, signováno, datováno PD E. Pryl 65

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč
Krajina s říčkou Aukce skončila

Otakar Hůrka

Krajina s říčkou

ID: 1001 Otakar Hůrka Krajina s říčkou olej plátno, 88,5x64,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, pěkný původní stav, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
Na poli Aukce skončila

Václav Trefil

Na poli

ID:1004 Václav Trefil Na poli olej karton, 31x23,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 600 Kč
Kytice ve váze Aukce skončila

Kytice ve váze

ID: 1011 Autor neurčen K ytice ve váze olej karton,  47,5x37,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen,  signatura v PD viz. foto

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
Cyklus ráje Aukce skončila

Max Švabinský

Cyklus ráje

ID:1006 Max Švabinský Cyklus ráje zinkografie, 4 kusy 14x21cm, rámováno, paspartováno, zaskleno původní stav, signováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 4 600 Kč
Chlapec se šátkem Aukce skončila

Chlapec se šátkem

ID: 1009 Autor neurčen Chlapec se šátkem olej sololit,  53x46 cm rámováno- rám poškozen,  původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
Trhovci Aukce skončila

Trhovci

ID: 1014 Autor neurčen Trhovci olej plátno, 35,5x48 cm, rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno, signováno v PD, přípis v LD viz. foto

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
Kytice Aukce skončila

Václav Špála

Kytice

ID: 1015 Václav Špála Kytice S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930 litografie, 41x51 cm , rámováno, zaskleno, paspartováno signováno v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 3 600 Kč
Vesnický motiv Aukce skončila

Oskar Fiala

Vesnický motiv

ID:1007 Oskar Fiala Vesnický motiv tužka a akvarel/papír, 37,5 x 27 cm, rámováno, zaskleno, signováno a datováno v PD O. Fiala 09

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
Sedící akt Aukce skončila

Vladimír Erlebach

Sedící akt

ID:1016 Vladimír Erlebach 1953 Sedící akt kresba, 65x42 cm, kresba- mírně poškozená, rámováno, zaskleno, signováno a datováno v PD

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
Zamilovaný pár Aukce skončila

Ludmila Jiřincová

Zamilovaný pár

ID: 1018 Ludmila Jiřincová Zamilovaný pár grafika, 13x21 cm rámováno, zaskleno signováno v PD tužkou

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
Mořský útes Aukce skončila

Robert F. Wacík (Vacík)

Mořský útes

ID: 1019 R.F. Wacík 1933 Mořský útes olej karton,  65x49 cm, rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno, původní stav, signováno a datováno v LD

Vyvolávací cena 3 200 Kč
Aktuální cena 3 200 Kč
Portrét dívky Aukce skončila

Portrét dívky

ID: 1020 Autor neurčen Portrét dívky olej karton, 35x50,5 cm   rámováno- rám i malba mírně poškozena, původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
Krajina před bouří Aukce skončila

Viktor Rolín

Krajina před bouří

ID:1 021 Viktor Rolín Krajina před bouří olej sololit,  68,5x98,5 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 7 500 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč
Janko Kozic Vlk Hejtman Bratrstva Aukce skončila

Karel Šimůnek

Janko Kozic Vlk Hejtman Bratrstva

ID: 1024 Karel Šimůnek  1930 Janko Kozic Vlk. Hejtman Bratrstva akvarel, 50x36 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno,  signováno a datováno v PD K. Šimůnek

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
Horská řeka Aukce skončila

Svatopluk Bobeš

Horská řeka

ID: 1010   Svatopluk Bobeš Horská řeka olej karton, 46x45 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
Portrét chlapce s kravatou Aukce skončila

Rudolf Neugebauer

Portrét chlapce s kravatou

ID: 1025 Rudolf Neugebauer 1934 Portrét chlapce s kravatou olej plátno,  33x26,5 cm,  rámováno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
Dívčí portrét Aukce skončila

Dívčí portrét

ID: 1026 Autor neurčen Dívčí portrét pastel, 34,5x30 cm, rámováno- původní rám, původní stav

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
Sedící dívka Aukce skončila

Milan Kyzour

Sedící dívka

ID: 1030 Milan Kyzour Sedící dívka olej sololit, 25,5x37 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
Kvetoucí strom Aukce skončila

Jiří Heřman

Kvetoucí strom

ID:1022 Jiří Heřman 1929 Kvetoucí strom olej plátno,  68,5x48,5 cm , rámováno, odborně čištěno, celkově nepoškozeno, signováno a datováno v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 8 600 Kč
Březová alej Aukce skončila

Otto Pfeiffer

Březová alej

ID:1017 Otto Pfeiffer Březová alej olej karton,  58x48 cm, rámováno- rám mírně poškozen, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč
Muž v klobouku Aukce skončila

Muž v klobouku

ID: 1032 Autor neurčen Muž v klobouku olej plátno, 37,5x46,5 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
Revoluce Aukce skončila

František Kudláč

Revoluce

ID: 1033 František Kudláč Revoluce olej/překližka, 40,5 x 61 cm, lehce poškozený rám, signováno a datováno v PD Kudláč 46

Vyvolávací cena 3 600 Kč
Aktuální cena 3 600 Kč