Aktuální aukce - Chci dražit

Draží se

F. Tuscang

Hon na medvěda

 ID: 1845 F. Tuscang   Hon na medvěda olej plátno, 107x83 cm malba poškozena, rámováno, původní stav signováno a datováno 1863 v PD

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč
7 dní, 2hod.
Draží se

Dáma s psíkem

 ID: 1846 Autor neurčen   Dáma s psíkem Esterházy- Galantha- Forchtenstein olej plátno, 144x113 cm rámováno, původní stav nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 75 000 Kč
7 dní, 2hod.
Draží se

Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

ID: 1860 Alois Arnegger   Krajina s rybníkem olej plátno , 70x46 cm rámováno, původní stav   signováno v LD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč
7 dní, 2hod.
Draží se

Antonín Pelc

Nad městem

ID: 1908 Antonín Pelc   Nad městem akvarel, 72x56 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1923 v LD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
8 dní, 1hod.

Joža Uprka

Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji

ID: 1912 Joža Uprka   Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji Konzultováno a pravost ověřená prof.PhDr.Tomášem Vlčkem, Csc. olej plátno, 44x37,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav   signováno..

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Aktuální cena 29 000 Kč
8 dní, 1hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora