Aktuální aukce - Chci dražit

Oslík

ID: 2575 Autor neurčen   Oslík olej plátno, 27x20 cm rámováno, původní stav signováno vpravo nahoře monogramem D.G. a datováno rok 1900

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Emile Gallé

Váza

ID:2582 Emile Gallé Váza zeleno-čirá, motiv stromu rozměry: výška 33 cm, průměr hrdla: 12 cm signovaná

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
66 dní, 13hod.
Draží se

Míšeň Německo

Sousoší s krávou

ID: 2583 Míšeň Sousoší s krávou 2 . pol.19. století původní stav, rozměr: výška 22 cm x šířka 19 cm

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
66 dní, 13hod.

Ernst Wahliss

Skřítek

ID: 2612 Ernst Wahliss Skřítek keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 60 cm, průměr soklu 26 cm

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
66 dní, 14hod.

Emanuel Kodet

Faun

ID: 2613 Emanuel Kodet Faun keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 56 cm, šířka 50 cm, délka 37 cm

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
66 dní, 14hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora