5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:33:00

ID:2231 Otto Hamerlík

Žně

olej karton, 65 x 50 cm

rámováno- rám poškozen,

karton prohnutý, původní stav,

signováno v PD, zezadu přípis

O autorovi: Otto Hamerlík

O tomto autorovi nebyly nalezeny žádné informace. zobrazit více

14.05.2019, 18:33:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč