2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
8 dní, 2hod.
čas do konce - 30.01.2019, 20:10:00

ID: 1991 Václav Kovář

Ve žních

olej plátno, 89x70 cm,

rámováno, původní stav,

signováno a datováno 1946 v PD

O autorovi: Václav Kovář

Kovář Václav, * 19.5.1900 Říčky- 1957 V letech 1920 - 1925 soukromě studoval malířství u prof. kreslení Rudolfa Stejskala v Brně. Zde také navštěvoval večerní kurzy školy uměleckých... zobrazit více

30.01.2019, 20:10:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč