5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
27 dní, 12hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:01:00

ID: 1999 Josef Ullmann

Zimní krajina

olej kartón, 32 x 23 cm

rámováno, původní stav, datováno 1917

signováno v PD

O autorovi: Josef Ullmann

Narodil se 13. 6. 1870 v Nekmíři na Plzeňsku a zemřel 31. 5. 1922 v Praze. Nejprve odešel za studiem do Mnichova, později se stal žákem pražské akademie výtvarného umění a v letech 1894 – 1899... zobrazit více

19.03.2019, 18:01:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč