18 000 Kč
vítězí user1152 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 19.03.2019, 18:01:00
příhozy v aukci : 18x

ID: 1999 Josef Ullmann

Zimní krajina

olej kartón, 32 x 23 cm

rámováno, původní stav, datováno 1917

signováno v PD

O autorovi: Josef Ullmann

Narodil se 13. 6. 1870 v Nekmíři na Plzeňsku a zemřel 31. 5. 1922 v Praze. Nejprve odešel za studiem do Mnichova, později se stal žákem pražské akademie výtvarného umění a v letech 1894 – 1899... zobrazit více

Vyvolávací cena
5 000 Kč
19 000 Kč
user1152
18 000 Kč
user1059
17 000 Kč
user1152
16 000 Kč
user1059
15 000 Kč
user1152
14 000 Kč
user1059
13 000 Kč
user1264
12 000 Kč
user1059
11 000 Kč
user1168
10 000 Kč
user1059
9 000 Kč
user1168
8 500 Kč
user1233
8 000 Kč
user1139
7 500 Kč
user1233
7 000 Kč
user1139
6 500 Kč
user1233
6 000 Kč
user1139
5 500 Kč
user1233
5 000 Kč