24 000 Kč
vítězí user1255 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 06.11.2018, 19:09:00
příhozy v aukci : 25x

ID:1337 Gustav Macoun

Zimní krajina

olej karton, 65x50 cm,

rámováno, zaskleno,

signováno v LD, datováno 1925

O autorovi: Gustav Macoun

Narodil se 18. 12. 1892 v Praze a zemřel 7. 10. 1934 také v Praze. Malíř v Praze a Poličce.  Již v chlapeckém věku se projevilo jeho nadání, krátce se učil u Václava Jansy a s jeho doporučením... zobrazit více

Vyvolávací cena
5 000 Kč
25 000 Kč
user1255
24 000 Kč
user1117
23 000 Kč
user1255
22 000 Kč
user1117
21 000 Kč
user1255
20 000 Kč
user1117
19 000 Kč
user1255
18 000 Kč
user1117
17 000 Kč
user1255
16 000 Kč
user1117
15 000 Kč
user1255
14 000 Kč
user1117
13 000 Kč
user1255
12 000 Kč
user1117
11 000 Kč
user1255
10 000 Kč
user1239
9 500 Kč
user1255
9 000 Kč
user1239
8 500 Kč
user1255
8 000 Kč
user1239
7 500 Kč
user1132
7 000 Kč
user1239
6 500 Kč
user1132
6 000 Kč
user1137
5 500 Kč
user1217
5 000 Kč