3 500 Kč
Min. lze přihodit 3 500
čas do konce - 11.12.2018, 19:28:00

ID: 1730 František Úprka

Žena s dítětem

1. pol. 20. století

značená keramika Bechyně,

signováno, původní stav, nepoškozeno,

výška 54 cm

O autorovi: František Úprka

26. února 1868 Kněždub – 8. září 1929 Tuchoměřice František Úprka, zásadně nazývaný hypokoristickou formou svého jména Franta Úprka, byl český sochař. zobrazit více

11.12.2018, 19:28:00
Vyvolávací cena
3 500 Kč
3 500 Kč