800 Kč
Min. lze přihodit 800
11 dní, 14hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:02:00

ID:2556 Zelená skleněná váza

Období Secese

silnostěnné sklo zdobené zlaceným květinovým vzorem

rozměry: výška 14,5 cm, průměr hrdla: 10 cm

O autorovi: Období Secese

Secese  (francouzsky  art nouveau  [a:r nuvo:], německy  Jugendstil ) je mezinárodní umělecký sloh z přelomu  19.  a  20. století (období označovaného jako  fin de siècle ) a... zobrazit více

31.07.2019, 18:02:00
Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč