2 000 Kč
čas do konce - 29.01.2019, 18:22:00

ID: 1758 Vladimír Komárek

Ze Semil

suchá jehla, 47,5x35,5 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1986 dole uprostřed

O autorovi: Vladimír Komárek

Narodil se 10. 8. 1928 v Hořensku u Semil a zemřel 24. 8. 2002 v Jilemnici. Malíř, grafik, ilustrátor a pedagog. Patřil k předním osobnostem českého výtvarného umění 20. století. Jeho obrazy,... zobrazit více

29.01.2019, 18:22:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč
2 000 Kč
17.12.2018, 13:52 Příhoz