4 000 Kč
Min. lze přihodit 4 000
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:03:00

ID: 2001 Václav Špála

Zátiší se sklenicí

kresba tužkou, 10 x 9  cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav,

datováno 1907

signováno v PD

Posouzeno PhDr. Rea Michalová, Ph.D. a prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

O autorovi: Václav Špála

Narodil se 24. 8. 1885 ve Žlunicích u Nového Bydžova a zemřel 13. 5. 1946 v Praze. Malíř, grafik a ilustátor. Studoval školu uměleckého zámečnictví v Hradci Králové, na Uměleckoprůmyslové škole v... zobrazit více

19.03.2019, 18:03:00
Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč