700 Kč
Min. lze přihodit 700
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:16:00

ID: 1752 Jan Slováček

Zátiší s ovocem a vínem

kvaš, 40x40 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Jan Slováček

O tomto autorovi nebyly nalezeny žádné informace. zobrazit více

29.01.2019, 18:16:00
Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč