3 000 Kč
vítězí user1399 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.07.2019, 18:05:00
příhozy v aukci : 25x

ID: 2713 Alois Kučera

Zátiší s ovocem

pastel, 63x24 cm,

rámováno, paspartováno, zaskleno,

pěkný původní stav

Signováno, datováno v PN A. Kučera 68

O autorovi: Alois Kučera

Alois Kučera  byl český malíř , grafik, fotograf , typograf a výtvarný pedagog. Narodil se 28. 1. 1905 v Litovli. V letech 1926 až 1930 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v... zobrazit více

Vyvolávací cena
700 Kč
3 100 Kč
user1399
3 000 Kč
user1088
2 900 Kč
user1399
2 900 Kč
user1088
2 800 Kč
user1399
2 700 Kč
user1088
2 600 Kč
user1399
2 500 Kč
user1088
2 400 Kč
user1367
2 300 Kč
user1088
2 200 Kč
user1399
2 100 Kč
user1088
2 000 Kč
user1399
1 900 Kč
user1088
1 800 Kč
user1399
1 700 Kč
user1088
1 600 Kč
user1399
1 500 Kč
user1088
1 400 Kč
user1399
1 300 Kč
user1088
1 200 Kč
user1399
1 100 Kč
user1088
1 000 Kč
user1367
900 Kč
user1399
800 Kč
user1354
700 Kč