3 500 Kč
Min. lze přihodit 3 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:13:00

ID: 2012 Alois Kučera

Zátiší s ovocem

pastel, 63x24 cm,

rámováno, paspartováno, zaskleno,

pěkný původní stav

Signováno, datováno v PN A. Kučera 68

O autorovi: Alois Kučera

Alois Kučera  byl český malíř , grafik, fotograf , typograf a výtvarný pedagog. Narodil se 28. 1. 1905 v Litovli. V letech 1926 až 1930 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v... zobrazit více

19.03.2019, 18:13:00
Vyvolávací cena
3 500 Kč
3 500 Kč