1 000 Kč
čas do konce - 15.05.2019, 19:42:00

 ID: 2393 Karel Havlata

Zátiší s houbami

olej karton, 24x22 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Karel Havlata

Narodil se 9.11. 1885 v Mnichově Hradišti a zemřel 30.12. 1957 v Borovnici.   Malíř krajinář z Nové Paky. Malířství se učil u malíře V. Kretschmera v N. Pace. Maloval hlavně zimní nálady,... zobrazit více

15.05.2019, 19:42:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč