2 500 Kč
vítězí user1139 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.01.2019, 20:13:00

ID: 1994 Jan Wenig

Zátiší s květinami

olej lepenka, 63x50 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Jan Wenig

* 15.8.1910 Mrákov (Domažlice)  + 2.5.1972 Plzeň  malíř, grafik, pedagog zobrazit více

30.01.2019, 20:13:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 600 Kč
user1139
2 500 Kč
17.12.2018, 14:11 Příhoz