500 Kč
Min. lze přihodit 500
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:15:00

ID: 2014 Ludmila Jiřincová

Zamilovaný pár

grafika, 13x21 cm

rámováno, zaskleno

signováno v PD tužkou

O autorovi: Ludmila Jiřincová

Narodila se 9. 5. 1912 v Praze a zemřela 22. 1. 1994 tamtéž. Grafička, malířka, ilustrátorka. První dáma české grafiky. Studovala na soukromé malířské škole Rudolfa Vejrycha v Praze (1924-34), na... zobrazit více

19.03.2019, 18:15:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč