1 700 Kč
Min. lze přihodit 1 700
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:24:00

ID: 2023 Karel Tondl

Zámek Týnec u Klatov

kombinovaná technika, 33,5x45,5 cm,

zaskleno, rámováno,

signováno v LD K. Tondl, Přípis Zámek u Klatov

O autorovi: Karel Tondl

  žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen... zobrazit více

19.03.2019, 18:24:00
Vyvolávací cena
1 700 Kč
1 700 Kč