12 000 Kč
vítězí user1350 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:53:00
příhozy v aukci : 14x

ID:2245 Alois Janeček Pardubský

Viadukt nad řekou

olej plátno, 75 x 65 cm

rámováno, malba mírně poškozena, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Alois Janeček Pardubský

Malíř, herec. Od útlého mládí jej přitahovala malířská paleta. Po absolvování malířské akademie v Mnichově se vrátil do Čech a maloval hlavně na Českomoravské vysočině, v Orlických horách, v... zobrazit více

Vyvolávací cena
5 000 Kč
13 000 Kč
user1350
12 000 Kč
user1117
11 000 Kč
user1350
11 000 Kč
user1117
10 000 Kč
user1350
9 500 Kč
user1117
9 000 Kč
user1350
8 500 Kč
user1117
8 000 Kč
user1350
7 500 Kč
user1117
7 000 Kč
user1350
6 500 Kč
user1117
6 000 Kč
user1350
5 500 Kč
user1236
5 000 Kč