5 000 Kč
vítězí user1236 Min. lze přihodit 500
18 dní, 0hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:47:00

ID:2245 Alois Janeček Pardubský

Viadukt nad řekou

olej plátno, 75 x 65 cm

rámováno, malba mírně poškozena, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Alois Janeček Pardubský

Malíř, herec. Od útlého mládí jej přitahovala malířská paleta. Po absolvování malířské akademie v Mnichově se vrátil do Čech a maloval hlavně na Českomoravské vysočině, v Orlických horách, v... zobrazit více

14.05.2019, 18:47:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč
user1236
5 000 Kč
28.03.2019, 18:15 Příhoz