5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
čas do konce - 15.05.2019, 20:47:00

ID: 2551 Jaroslav Panuška

Vesnička

olej karton, 34,5x24 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Jaroslav Panuška

Narodil se 3. 3. 1872 v Hořovicích a zemřel 1. 8. 1958 v Kochánově nad Sázavou. Malíř krajin a  fantastických a strašidelných pohádkových výjevů. Studoval na pražské Akademii u Julia Mařáka v... zobrazit více

15.05.2019, 20:47:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč