400 Kč
Min. lze přihodit 400
čas do konce - 30.07.2019, 18:46:00

ID: 2754 Pavel Kadeřábek

Vesnice

olej sololit, 46,5x38 cm,

rámováno- rám mírně poškozen,

signováno VLD

O autorovi: Pavel Kadeřábek

Malíř n arozen roku 1944 v Praze. Malíř - krajinář nacházel inspiraci na Vysočině, v zahraničí a také na Smržovce, kde několikrát vystavoval svá díla. Žil ve Smržovce. Maloval Smržovku, okolí... zobrazit více

30.07.2019, 18:46:00
Vyvolávací cena
400 Kč
400 Kč