600 Kč
vítězí user1055 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 31.07.2019, 18:09:00
příhozy v aukci : 2x

ID:2563 Váza

Rosenthal

bílá, zlacená, modrý vzor draka,

poškozené ucho- lepené

rozměry: výška 16 cm, průměr hrdla: 15,5 cm,

značená

O autorovi: Porcelán Rosenthal

Německá firma, kterou roku 1879 založil Philipp Rosenthal. zobrazit více

Vyvolávací cena
500 Kč
700 Kč
user1055
600 Kč
user1384
500 Kč