500 Kč
Min. lze přihodit 500
66 dní, 12hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:09:00

ID:2563 Váza

Rosenthal

bílá, zlacená, modrý vzor draka,

poškozené ucho- lepené

rozměry: výška 16 cm, průměr hrdla: 15,5 cm,

značená

O autorovi: Porcelán Rosenthal

Německá firma, kterou roku 1879 založil Philipp Rosenthal. zobrazit více

31.07.2019, 18:09:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč