500 Kč
Min. lze přihodit 500
43 dní, 2hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:06:00

ID: 2714 Autor neurčen

Trhovci

olej plátno, 35,5x48 cm,

rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno,

signováno v PD, přípis v LD viz. foto

30.07.2019, 18:06:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč