2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:14:00

ID: 2013 Autor neurčen

Trhovci

olej plátno, 35,5x48 cm,

rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno,

signováno v PD, přípis v LD viz. foto

19.03.2019, 18:14:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč