800 Kč
vítězí user1215 Min. lze přihodit 100
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:11:00

ID: 1747 František Cundrla

Tančící pár ze Slovácka

kolorovaná kresba, 18x14 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1985 uprostřed

O autorovi: František Cundrla

František Cundrla ( 25. listopadu 1943 Strážnice – 25. dubna 2011 Hodonín ) byl český malíř a vysokoškolský pedagog pobývající v... zobrazit více

29.01.2019, 18:11:00
Vyvolávací cena
800 Kč
900 Kč
user1215
800 Kč
03.01.2019, 13:10 Příhoz