1 000 Kč
vítězí user1215 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:11:00
příhozy v aukci : 3x

ID: 1747 František Cundrla

Tančící pár ze Slovácka

kolorovaná kresba, 18x14 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1985 uprostřed

O autorovi: František Cundrla

František Cundrla ( 25. listopadu 1943 Strážnice – 25. dubna 2011 Hodonín ) byl český malíř a vysokoškolský pedagog pobývající v... zobrazit více

Vyvolávací cena
800 Kč
1 100 Kč
user1215
1 000 Kč
user1156
900 Kč
user1215
800 Kč