2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:28:00

ID:2027 Autor neurčen

Svatá rodina

19. století,

olej karton, průměr malby 40 cm,

rámováno, odborně restaurováno,

nesignováno

19.03.2019, 18:28:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč