9 500 Kč
vítězí user1175 Min. lze přihodit 500
čas do konce - 10.12.2018, 19:57:00
příhozy v aukci : 30x

ID: 1608 Louis Philippe

Stolek

dvouzásuvkový ,ořechová dýha, půvdní stav mírně poškozen

kolem1860-1870

rozměr: v 77 cm x h 53 cm x š 80 cm v 74 cm , h 42 cm , š 49 cm

Louis Philippe

Architektonický a designový styl krále Ludvíka Filipa I (1830-1848) byl eklektičtějším vývojem francouzského neoklasicismu, který zahrnoval prvky novogotických a jiných stylů. Byl to první... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 500 Kč
10 000 Kč
user1175
9 500 Kč
user1281
9 000 Kč
user1175
8 500 Kč
user1281
8 000 Kč
user1175
7 500 Kč
user1281
7 000 Kč
user1081
6 500 Kč
user1281
6 000 Kč
user1081
5 500 Kč
user1281
5 000 Kč
user1081
4 900 Kč
user1281
4 800 Kč
user1081
4 700 Kč
user1281
4 600 Kč
user1081
4 500 Kč
user1281
4 400 Kč
user1081
4 300 Kč
user1281
4 200 Kč
user1081
4 100 Kč
user1281
4 000 Kč
user1081
3 900 Kč
user1281
3 800 Kč
user1081
3 700 Kč
user1281
3 600 Kč
user1081
3 500 Kč
user1281
3 400 Kč
user1081
3 300 Kč
user1281
3 200 Kč
user1081
3 100 Kč
user1281
3 000 Kč