2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
21 dní, 1hod.
čas do konce - 10.12.2018, 19:57:00

ID: 1608 Louis Philippe

Stolek

dvouzásuvkový ,ořechová dýha, půvdní stav mírně poškozen

kolem1860-1870

rozměr: v 77 cm x h 53 cm x š 80 cm v 74 cm , h 42 cm , š 49 cm

Louis Philippe

Architektonický a designový styl krále Ludvíka Filipa I (1830-1848) byl eklektičtějším vývojem francouzského neoklasicismu, který zahrnoval prvky novogotických a jiných stylů. Byl to první... zobrazit více

10.12.2018, 19:57:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč