17 000 Kč
Min. lze přihodit 17 000
19 dní, 2hod.
čas do konce - 15.05.2019, 20:42:00

ID:2546 Míšeň

Sousoší se stromem

1. polovina 19. století

výška 45 cm, šířka 20 cm

značeno

O autorovi: Míšeň Německo

Míšeňský porcelán je první evropský porcelán. Jeho vynálezcem byl v roce 1708 Ehrenfried Walther von Tschirnhaus , po jehož smrti v jeho díle pokračoval jeho žák a spolupracovník... zobrazit více

15.05.2019, 20:42:00
Vyvolávací cena
17 000 Kč
17 000 Kč