120 000 Kč
vítězí user1371 Min. lze přihodit 10 000
čas do konce - 15.05.2019, 21:09:00
příhozy v aukci : 30x

ID:2546 Míšeň

Sousoší se stromem

1. polovina 19. století

výška 45 cm, šířka 20 cm

značeno

O autorovi: Míšeň Německo

Míšeňský porcelán je první evropský porcelán. Jeho vynálezcem byl v roce 1708 Ehrenfried Walther von Tschirnhaus , po jehož smrti v jeho díle pokračoval jeho žák a spolupracovník... zobrazit více

Vyvolávací cena
17 000 Kč
130 000 Kč
user1371
120 000 Kč
user1139
110 000 Kč
user1371
100 000 Kč
user1139
95 000 Kč
user1371
90 000 Kč
user1139
85 000 Kč
user1371
80 000 Kč
user1139
75 000 Kč
user1371
70 000 Kč
user1139
65 000 Kč
user1371
60 000 Kč
user1139
55 000 Kč
user1371
47 000 Kč
user1139
46 000 Kč
user1371
45 000 Kč
user1139
44 000 Kč
user1371
43 000 Kč
user1139
42 000 Kč
user1371
41 000 Kč
user1168
40 000 Kč
user1371
39 000 Kč
user1168
38 000 Kč
user1371
37 000 Kč
user1168
36 000 Kč
user1371
35 000 Kč
user1168
34 000 Kč
user1371
33 000 Kč
user1168
32 000 Kč
user1371
31 000 Kč
user1168
30 000 Kč