2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
čas do konce - 11.12.2018, 19:33:00

ID: 1735 1. pol. 20. století

Souprava 7 malovaných talířů s květinovým motivem

původní stav, značeno,

 6 talířů průměr 30 cm, 1 talíř průměr 39 cm

11.12.2018, 19:33:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč