600 Kč
Min. lze přihodit 600
28 dní, 15hod.
čas do konce - 20.03.2019, 19:31:00

ID: 2191 Autor neurčen

Soubor pěti obrazů jednoho autora

akvarel, kresba, od 13x10 cm do 25x20 cm,

rámováno, zaskleno,

původní stav

signováno

20.03.2019, 19:31:00
Vyvolávací cena
600 Kč
600 Kč