1 000 Kč
18 dní, 0hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:04:00

ID:2202 Josef Krasický

Slunečnice

akvarel papír , 36 x 31 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Josef Krasický

*1900 - 1977 zobrazit více

14.05.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč