2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
17 dní, 23hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:06:00

ID:2204 Autor neurčen

Slunečnice

olej karton , 66 x 61 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

14.05.2019, 18:06:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč