3 000 Kč
Min. lze přihodit 3 000
44 dní, 3hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:58:00

ID: 2612 Ernst Wahliss

Skřítek

keramika,

původní stav, nepoškozeno,

rozměry: výška 60 cm, průměr soklu 26 cm

O autorovi: Ernst Wahliss

Ernst Wahliss byl obychodník, který se v osmdesátých letech devatenáctého století etabloval ve jako důežitý obchodník s keramikou ve Vídni. V roce 1894 koupil porcelánku Alfred Stellmacher v... zobrazit více

31.07.2019, 18:58:00
Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč