17 000 Kč
vítězí user1400 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 31.07.2019, 18:58:00
příhozy v aukci : 30x

ID: 2612 Ernst Wahliss

Skřítek

keramika,

původní stav, nepoškozeno,

rozměry: výška 60 cm, průměr soklu 26 cm

O autorovi: Ernst Wahliss

Ernst Wahliss byl obychodník, který se v osmdesátých letech devatenáctého století etabloval ve jako důežitý obchodník s keramikou ve Vídni. V roce 1894 koupil porcelánku Alfred Stellmacher v... zobrazit více

Vyvolávací cena
3 000 Kč
18 000 Kč
user1400
17 000 Kč
user1400
16 000 Kč
user1103
16 000 Kč
user1103
15 000 Kč
user1400
14 000 Kč
user1103
13 000 Kč
user1400
12 000 Kč
user1103
11 000 Kč
user1400
10 000 Kč
user1103
9 500 Kč
user1400
9 000 Kč
user1103
8 500 Kč
user1400
8 000 Kč
user1103
7 500 Kč
user1400
7 000 Kč
user1103
6 500 Kč
user1400
6 000 Kč
user1103
5 500 Kč
user1400
5 000 Kč
user1103
4 900 Kč
user1398
4 800 Kč
user1103
4 700 Kč
user1398
4 600 Kč
user1103
4 500 Kč
user1398
4 400 Kč
user1103
4 300 Kč
user1398
4 200 Kč
user1103
4 100 Kč
user1398
4 000 Kč
user1103
3 900 Kč