800 Kč
Min. lze přihodit 800
28 dní, 14hod.
čas do konce - 20.03.2019, 19:35:00

ID:2195 Autor neurčen

Sklizeň obilí

olej na kartóně , 53 x 38 cm

rámováno,

signováno v PD

20.03.2019, 19:35:00
Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč