1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:19:00

ID: 2018 Milan Kyzour

Sedící dívka

olej sololit, 25,5x37 cm,

rámováno,

signováno v PD

O autorovi: Milan Kyzour

1932 České Velenice - 2000 Kaplice Milan Kyzour b yl vysoce vzdělaným umělcem, nejenom ve výtvarném oboru ale také v hudbě. Virtuózně hrál na několik hudebních nástrojů, hlavně však na... zobrazit více

19.03.2019, 18:19:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč