3 400 Kč
vítězí user1191 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.07.2019, 18:10:00
příhozy v aukci : 23x

ID: 2712 Rudolf Neugebauer

Sedíci Dívčí akt

olej deska , 22 cm x 22cm

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Rudolf Neugebauer

Neugebauer, Rudolf (1892 Münster - 1961 v Hamburku), žák KA Berlin, další vzdělání v Mnichově a Paříži, od roku 1920 malíř pracující v Hamburku, grafik a malý umělec. zobrazit více

Vyvolávací cena
600 Kč
3 500 Kč
user1191
3 400 Kč
user1139
3 300 Kč
user1191
3 200 Kč
user1139
3 100 Kč
user1191
3 000 Kč
user1106
2 900 Kč
user1191
2 700 Kč
user1106
2 600 Kč
user1191
2 500 Kč
user1106
1 900 Kč
user1191
1 800 Kč
user1106
1 700 Kč
user1191
1 600 Kč
user1106
1 500 Kč
user1191
1 400 Kč
user1106
1 300 Kč
user1191
1 200 Kč
user1106
1 100 Kč
user1191
1 000 Kč
user1106
900 Kč
user1191
800 Kč
user1106
700 Kč
user1191
600 Kč