600 Kč
Min. lze přihodit 600
43 dní, 3hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:04:00

ID: 2712 Rudolf Neugebauer

Sedíci Dívčí akt

olej deska , 22 cm x 22cm

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Rudolf Neugebauer

Neugebauer, Rudolf (1892 Münster - 1961 v Hamburku), žák KA Berlin, další vzdělání v Mnichově a Paříži, od roku 1920 malíř pracující v Hamburku, grafik a malý umělec. zobrazit více

30.07.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
600 Kč
600 Kč