3 000 Kč
Min. lze přihodit 3 000
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:13:00

ID: 2011 Rudolf Neugebauer

Sedíci Dívčí akt

olej deska , 22 cm x 22cm

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Rudolf Neugebauer

Neugebauer, Rudolf (1892 Münster - 1961 v Hamburku), žák KA Berlin, další vzdělání v Mnichově a Paříži, od roku 1920 malíř pracující v Hamburku, grafik a malý umělec. zobrazit více

19.03.2019, 18:13:00
Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč