3 700 Kč
vítězí user1264 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.01.2019, 20:25:00
příhozy v aukci : 14x

ID: 1997 František Michl

Rybník

olej plátno, 58x29 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: František Michl

Narodil se 20. 11. 1901 v Domažlicích a zemřel 4. 6. 1977 tamtéž. Malíř a grafik. Studoval krajinomalby u profesora O. Nejedlého na AVU v Praze v letech 1925 – 1928.  Od roku 1927 byl členem... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 800 Kč
user1264
3 700 Kč
user1168
3 600 Kč
user1118
3 500 Kč
user1168
3 500 Kč
user1118
3 400 Kč
user1264
3 300 Kč
user1118
3 200 Kč
user1264
3 100 Kč
user1118
3 000 Kč
user1264
2 900 Kč
user1118
2 800 Kč
user1168
2 700 Kč
user1264
2 600 Kč
user1139
2 500 Kč