2 500 Kč
vítězí user1139 Min. lze přihodit 100
8 dní, 1hod.
čas do konce - 30.01.2019, 20:16:00

ID: 1997 František Michl

Rybník

olej plátno, 58x29 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: František Michl

Narodil se 20. 11. 1901 v Domažlicích a zemřel 4. 6. 1977 tamtéž. Malíř a grafik. Studoval krajinomalby u profesora O. Nejedlého na AVU v Praze v letech 1925 – 1928.  Od roku 1927 byl členem... zobrazit více

30.01.2019, 20:16:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 600 Kč
user1139
2 500 Kč
17.12.2018, 14:11 Příhoz