21 000 Kč
vítězí user1071 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 29.01.2019, 20:07:00
příhozy v aukci : 16x

ID: 1860 Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

olej plátno, 70x46 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Alois Arnegger

(1879 - 1963) Alois Arnegger, který se narodil 9. 3. 1879, byl rakouský malíř. Vystudoval Academy of Fine Arts Vienna. Proslavil se jako malíř scenérií, nejdříve maloval jeho rodnou... zobrazit více

Vyvolávací cena
8 000 Kč
22 000 Kč
user1071
21 000 Kč
user1172
20 000 Kč
user1071
19 000 Kč
user1172
18 000 Kč
user1071
17 000 Kč
user1172
16 000 Kč
user1071
15 000 Kč
user1270
14 000 Kč
user1071
13 000 Kč
user1139
12 000 Kč
user1071
11 000 Kč
user1139
10 000 Kč
user1071
9 500 Kč
user1139
9 000 Kč
user1071
8 500 Kč
user1139
8 000 Kč