13 000 Kč
vítězí user1071 Min. lze přihodit 1 000
7 dní, 2hod.
čas do konce - 29.01.2019, 20:04:00
příhozy v aukci : 8x

ID: 1860 Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

olej plátno, 70x46 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Alois Arnegger

(1879 - 1963) Alois Arnegger, který se narodil 9. 3. 1879, byl rakouský malíř. Vystudoval Academy of Fine Arts Vienna. Proslavil se jako malíř scenérií, nejdříve maloval jeho rodnou... zobrazit více

Vyvolávací cena
8 000 Kč
14 000 Kč
user1071
13 000 Kč
user1139
12 000 Kč
user1071
11 000 Kč
user1139
10 000 Kč
user1071
9 500 Kč
user1139
9 000 Kč
user1071
8 500 Kč
user1139
8 000 Kč