10 200 Kč
vítězí user1118 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 29.01.2019, 18:24:00
příhozy v aukci : 26x

ID:1739 Josef Treuchel

Rybářský přístav

olej sololit, 70x50 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Josef Treuchel

Narodil se 6.10.1925 v Kopřivnici a zemřel 2.11.1990. Celý jeho život i malířské dílo je spojováno s jeho rodištěm – Kopřivnicí. Umělecká dráha nebyla přímočará, toužil po výtvarném vzdělání.... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 600 Kč
11 200 Kč
user1118
10 200 Kč
user1176
9 700 Kč
user1118
9 200 Kč
user1176
8 700 Kč
user1118
8 200 Kč
user1176
7 700 Kč
user1118
7 200 Kč
user1176
6 700 Kč
user1118
6 200 Kč
user1156
5 700 Kč
user1305
5 200 Kč
user1156
3 800 Kč
user1305
3 700 Kč
user1156
3 600 Kč
user1305
3 500 Kč
user1156
2 600 Kč
user1305
2 500 Kč
user1156
2 400 Kč
user1305
2 300 Kč
user1156
2 200 Kč
user1305
2 100 Kč
user1156
2 000 Kč
user1305
1 900 Kč
user1156
1 800 Kč
user1305
1 700 Kč
1 600 Kč