1 600 Kč
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:03:00

ID:1739 Josef Treuchel

Rybářský přístav

olej sololit, 70x50 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Josef Treuchel

Narodil se 6.10.1925 v Kopřivnici a zemřel 2.11.1990. Celý jeho život i malířské dílo je spojováno s jeho rodištěm – Kopřivnicí. Umělecká dráha nebyla přímočará, toužil po výtvarném vzdělání.... zobrazit více

29.01.2019, 18:03:00
Vyvolávací cena
1 600 Kč
1 700 Kč
1 600 Kč
17.12.2018, 13:50 Příhoz