1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:25:00

ID:2025 Autor neurčen

Romantická krajina s rybářem

olej dřevo, 24,5x16 cm,

rámováno- rám mírně poškozen,

signováno v LD

19.03.2019, 18:25:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč