3 600 Kč
vítězí user1217 Min. lze přihodit 100
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:21:00

ID: 2020 František Kudláč

Revoluce

olej/překližka, 40,5 x 61 cm,

lehce poškozený rám,

signováno a datováno v PD Kudláč 46

O autorovi: František Kudláč

Narodil se 22.7.1909 v Horních Heršpicích u Brna a zemřel 1.12.1990 v Bratislavě. Byl žákem prof. Hofbauera na uměleckoprůmyslové škole v Praze, pak studoval kreslení na české technice a na... zobrazit více

19.03.2019, 18:21:00
Vyvolávací cena
3 600 Kč
3 700 Kč
user1217
3 600 Kč
11.02.2019, 16:38 Příhoz