500 Kč
Min. lze přihodit 500
66 dní, 13hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:34:00

ID:2588 Autor neurčen

Řeka v lese

olej plátno 46x39 cm,

rámováno, malba mírně poškozena,

signováno v LD

31.07.2019, 18:34:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč