3 000 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:14:00

ID: 1750 Ota Janeček

Ptáček

kombinovaná technika na papíře, 18,5x16 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1984 v PD

O autorovi: Ota Janeček

Narodil se 15. 8. 1919 v Pardubičkách u Pardubic a zemřel 1. 7. 1996 v Praze. Malíř, grafik, ilustrátor a sochař. Pracoval též na návrzích textilií, keramiky a často spolupracoval i s filmem. V... zobrazit více

29.01.2019, 18:14:00
Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 100 Kč
3 000 Kč
17.12.2018, 13:51 Příhoz