4 000 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:29:00
příhozy v aukci : 12x

ID: 1750 Ota Janeček

Ptáček

kombinovaná technika na papíře, 18,5x16 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1984 v PD

O autorovi: Ota Janeček

Narodil se 15. 8. 1919 v Pardubičkách u Pardubic a zemřel 1. 7. 1996 v Praze. Malíř, grafik, ilustrátor a sochař. Pracoval též na návrzích textilií, keramiky a často spolupracoval i s filmem. V... zobrazit více

Vyvolávací cena
3 000 Kč
4 100 Kč
user1176
4 000 Kč
user1172
3 900 Kč
user1176
3 800 Kč
user1264
3 700 Kč
user1172
3 600 Kč
user1176
3 500 Kč
user1264
3 400 Kč
user1156
3 300 Kč
user1264
3 300 Kč
user1156
3 200 Kč
user1264
3 100 Kč
3 000 Kč