23 000 Kč
vítězí user1359 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 15.05.2019, 21:09:00
příhozy v aukci : 30x

ID:2549 Karel Chaba

Pražské uličky

olej plátno, napnuto na blind rámu, 27 x 24 cm

signováno a datováno 1976 v LD

O autorovi: Karel Chaba

Narodil se 3. 8. 1925 v Sedlci a zemřel 25. 8. 2009. Absolvoval tři třídy měšťanského gymnázia v Táboře, byl autodidakt. Výtvarně se vzdělával soukromě. Nikdy se nepřihlásil k nějakému... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 000 Kč
24 000 Kč
user1359
23 000 Kč
user1217
22 000 Kč
user1359
21 000 Kč
user1217
20 000 Kč
user1359
19 000 Kč
user1217
18 000 Kč
user1359
17 000 Kč
user1217
16 000 Kč
user1359
15 000 Kč
user1217
14 000 Kč
user1371
13 000 Kč
user1371
12 000 Kč
user1331
12 000 Kč
user1331
11 000 Kč
user1349
10 000 Kč
user1331
9 500 Kč
user1331
9 000 Kč
user1118
9 000 Kč
user1118
8 500 Kč
user1349
8 000 Kč
user1371
7 500 Kč
user1349
7 000 Kč
user1146
6 500 Kč
user1349
6 000 Kč
user1264
5 500 Kč
user1349
5 000 Kč
user1264
4 900 Kč
user1349
4 800 Kč
user1264
4 700 Kč
user1349
4 600 Kč