1 000 Kč
19 dní, 2hod.
čas do konce - 15.05.2019, 20:45:00

ID:2549 Karel Chaba

Pražské uličky

olej plátno, napnuto na blind rámu, 27 x 24 cm

signováno a datováno 1976 v LD

O autorovi: Karel Chaba

Narodil se 3. 8. 1925 v Sedlci a zemřel 25. 8. 2009. Absolvoval tři třídy měšťanského gymnázia v Táboře, byl autodidakt. Výtvarně se vzdělával soukromě. Nikdy se nepřihlásil k nějakému... zobrazit více

15.05.2019, 20:45:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč