500 Kč
Min. lze přihodit 500
28 dní, 15hod.
čas do konce - 20.03.2019, 19:32:00

ID: 2192 Jan Konůpek

Prasátka

grafika, 12x8,5 cm,

rámováno, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Jan Konůpek

Narodil se 10. 10. 1883 v Mladé Boleslavi a zemřel 13. 3. 1950 v Praze. Původně studoval architekturu, tam ho ale Pavel Janák a V. V. Štech ovlivnil, aby studoval uměleckou školu. V roce 1911... zobrazit více

20.03.2019, 19:32:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč