2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:07:00

ID: 1743 Emma Srncová

Potřebuji přítele

litografie 22/45, 47x36 cm,

rámováno, zaskleno, paspartováno,

signováno a datováno 1983 v PD

O autorovi: Emma Srncová

Narodila se 22. 8. 1942 v Praze. Ve čtrnácti letech nastoupila na gymnázium v Karlových Varech. Po roce se vrátila do Prahy, kde gymnázium dostudovala. Ve druhém ročníku začala navštěvovat kurz... zobrazit více

29.01.2019, 18:07:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč